Kwiaty polne. Świat wokół nas

KWIATY POLNE. ŚWIAT WOKÓŁ NAS to edukacyjna zabawa typu memo dla całej rodziny.

Baw się i poznaj 20 gatunków polnych kwiatów. Możesz je spotkać w czasie wypraw polną drogą lub w czasie zabawy na trawniku. Zachwycamy się nimi każdego lata, zbieramy w polne bukiety, ale rzadko potrafimy je nazwać.

KWIATY POLNE. ŚWIAT WOKÓŁ NAS kolejna część edukacyjnej serii memory o polskiej przyrodzie. Jesienią i zimą może być traktowane jako kolorowe wspomnienie lata. Wiosną i latem to pudełko warto zabrać na piknik. Odnajdywanie roślin z żetonów sprawi wszystkim dużo frajdy!

Partnerem merytorycznym projektu jest Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego, który niemal od 200 lat prowadzi działalność naukową i edukacyjną.

Zalety gry:

wspiera wszechstronny rozwój dziecka: rozwija pamięć i ćwiczy koncentrację, a połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i rozpoznawać 20 gatunków polskich kwiatów polnych. W grze wykorzystano zdjęcia – gra może służyć jako pomoc edukacyjna.

 

Gra zdobyła tytuł NAJLEPSZA POMOC NAUKOWA  w plebiscycie bloga Zabawkator.pl ZABAWKA ROKU 2016. To dla nas bardzo ważne wyróżnienie!

 

 

Patroni medialni:

QLTURKA.PL, ZIELONYOGRODEK.PL, MAGAZYN DZIECKO NAJLEPSZA INWESTYCJA, EKOLOGIA.PL, MIASTODZIECI.PL, E-OGRODY.PL, ZABAWKATOR.PL

patroni medialni memo Kwiaty polne. Świat wokół nas – Jacobsony