Ryby. Świat wokół nas

ryby. świat wokół nasBaw się, ćwicz pamięć i poznaj 20 gatunków polskich ryb!

RYBY. ŚWIAT WOKÓŁ NAS to edukacyjna zabawa typu memo dla całej rodziny. Zejdź z dzieckiem pod wodę! Poznaj mieszkańców naszych jezior i rzek, zajrzyj w głąb polskiego morza. Zaskoczy Cię różnorodność polskich ryb.

Część z nas nie ma pojęcia jak wyglądają nasi wodni sąsiedzi. A warto ich poznać.

Ponieważ są do siebie podobni, zgodnie uznaliśmy, iż to jedna z trudniejszych części naszej serii memory. Wygląd soli i turbota na pewno Was zaskoczy. Pewnie znacie je tylko jako danie główne. Zapraszamy do zabawy!

Gra wspiera wszechstronny rozwój dziecka: rozwija pamięć i ćwiczy koncentrację, a połączenie nauki i pozytywnych emocji towarzyszących zabawie pozwala szybko zapamiętać i poznać 20 gatunków polskich ryb słodkowodnych i morskich. W grze wykorzystano profesjonalne zdjęcia ryb – gra może służyć jako pomoc edukacyjna.

To część bardzo ceniona przez dziadków wędkarzy. Dzięki memo nie tylko doskonale bawią się z dziećmi i dzielą się własną wiedzą o wodnym życiu, ale także sami ćwiczą pamięć, a to bardzo ważne!

Jeśli bohaterowie tej części Was zainteresowali zapraszamy do przeczytania artykułu na naszym blogu „Zaglądamy do morza”:

http://sklep1445917.home.pl/jacobsony/zagladamy-do-morza/

Patroni gry:

Patroni medialni:

QLTURKA.PL, ZIELONYOGRODEK.PL, MAGAZYN DZIECKO NAJLEPSZA INWESTYCJA, EKOLOGIA.PL, MIASTODZIECI.PL, E-OGRODY.PL, ZIELONALEKCJA.PL, MAGAZYN PRZEMYSŁU RYBNEGO